top of page

Fotografia ciążowa plenerowa i studyjna, Kraków

Studio fotograficzne w Krakowie
Fotograf ciążowy Kraków, sesja brzuszkowa Wieliczka, studyjna sesja sensualna, studio fotograficzne,
Fotograf ciążowy Kraków
Fotografia ciążowa Kraków
Studio fotograficzne w Krakowie
Fotograf ciążowy Kraków
Sesja ciążowa studio, Krakowie; fotografia z brzuszkiem Wieliczka, fotograf ciążowy małopolska
Fotografia ciążowa Kraków, sesja z brzuszkiem Wieliczka, plener
Fotografia ciążowa Kraków
Fotografia ciążowa Kraków, sesje brzuszkowe Wieliczka, fotograf ciążowy małopolska, sesja plenerowa
Sesja studyjna ciązowa sensualna, fotogoraf ciążowy w Krakowie, zdjęcia w ciąży, studio fotograficzn
Fotografia ciążowa Kraków
Fotograf ciążowy Kraków
Fotograf ciążowy Kraków

Witajcie w naszym magicznym świecie fotografii :) Cieszymy się, że trafiliście właśnie do nas!

Marzy Wam się sesja z brzuszkiem? Magiczne kadry podkreślające piękno ciążowej sylwetki? Chcecie mieć pamiątki z tego wyjątkowego (i jakże krótkiego!) okresu oczekiwania na Wasze Maleństwo? A może jesteś mamą, która nie do końca czuje się komfortowo ze swoją zmieniającą się sylwetką; mamą, która marzy o pięknych zdjęciach z okresu ciąży, ale nie wie jak pozować, aby wyglądać pięknie. Nie ma problemu! Przeprowadzimy Cię za rękę przez cały proces - od wyboru stylu sesji brzuszkowej, dobrania garderoby, pozowania, dobrania odpowiedniego oświetlenia podkreślającego piękno ciążowej stylwetki, po końcową edycję. Sprawimy, że będziesz czuła się i wyglądała na zdjęciach jak bogini! 

Będziemy zaszczyceni, jeśli wybierzecie nas do stworzenia pięknych pamiątek, które zostaną z Wami na zawsze. Specjalizujemy się w bajkowej, plenerowej fotografii ciążowej, która pokazuje piękno przyszłej mamy i magię natury; wykonujemy również eleganckie sesje studyjne (studio w Starym Bieżanowie w Krakowie, małopolskie), fotografię studyjną glamour i sensualną. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego szukasz :)

Sesje ciążowe plenerowe wykonujemy w różnych miejscach w zależności od Waszych oczekiwań, stylu sesji o jakiej marzycie i zmieniającej się natury. Może to być łąka, pola, zagajnik, park... Zazwyczaj wybieramy się w plener w Krakowie, Wieliczce lub okolicach, ale jeśli marzy Ci się coś wyjątkowego i masz swoje upatrzone miejsce, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje :)

Nie musisz martwić się o stroje na sesję w ciąży, nasze studio ma bogato wyposażoną garderobę, która pasuje zarówno na sesje w plenerze, jak i w studio. Suknie, które podkreślają ciążowy brzuszek, body, zwiewne materiały, krótkie topy i sweterki w różnych stylach i kolorach ;)

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na sesję, a tylko chcesz przedyskutować opcje fotografii ciążowej - chętnie służymy radą i z największą przyjemnością pokażemy Ci czym może zaowocować nasza współpraca

Jeśli wybierzesz nas, to oprócz pięknych zdjęć, gwarantujemy wspaniałą atmosferę na sesji, duże doświadczenie.


Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio - mamy nadzieję, że zdjęcia zainspirują Was do uwieczniania tych szczególnych chwil.

Do zobaczenia na sesji!

                Rafał i Ula

 

bottom of page