top of page

FOTOGRAFIA BIZNESOWA I WIZERUNKOWA KRAKÓW

W czasach kiedy biznesy buduje się w dużej mierze poprzez obecność w mediach społecznościowych, wizerunek i budowanie marki osobistej jest kluczowym elementem zarówno dla przedsiębiorców jak i pracowników. Naszą ofertę fotografii wizerunkowej w Krakowie kierujemy do osób, które wiedzą, że droga do odniesienia sukcesu na rynku wiedzie przez kreowanie pozytywnych skojarzeń. Pomożemy Ci pozytywnie zapisać się w świadomości Klientów i zaprezentować jako wiarygodny partner biznesowy. Zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnych zdjęć wizerunkowych i zamów termin sesji, która uwolni Twój skrywany potencjał.

Po co Ci profesjonalny portret?

Fotografia wizerunkowa jest podstawowym elementem strategii biznesowej i świadomego zarządzania własnym biznesem. Jest nieodłącznym elementem głównie dla osób, którym zależy na odpowiedzialnym budowaniu swojej marki i dobrych relacji z klientami; zapoznaje potencjalnego klienta z twoją firmą, pomaga ci być bardziej rozpoznawalnym w branży, którą reprezentujesz oraz wpływa na pozytywne postrzeganie twojej firmy. To właśnie poprzez profesjonalne zdjęcia biznesowe klienci postrzegają nas jako specjalistów w swojej dziedzinie i osoby, którym warto zaufać. Warto wybrać taką sesję, jeżeli zależy ci na profesjonalnej prezentacji twojej marki, ujęcia takie to świetny materiał do publikacji na mediach społecznościowych, stronie internetowej czy blogach. Sesja biznesowa prezentuje ciebie jako specjalistę w swojej dziedzinie, pokazuje twoją energię, nastawienie i charakter.

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest kluczowe. Przypomina ono stempel, który pieczętuje Twoją potencjalną wartość dla Klienta lub kontrahenta. Biznesowa sesja zdjęciowa w Krakowie sprawi, że już na poziomie swojego wizerunku wzbudzisz zaufanie partnerów, co może przełożyć się na nowe, interesujące współprace i większe zyski. To doskonała inwestycja w rozwój marki własnej, która zaowocuje mocniejszą pozycją na rynku.

Jak może wyglądac Twoja sesja bizesowa w Krakowie?

Zapraszamy do naszego profesjonalnego i w pełni wyposażonego studia w Starym Bieżanowie w Krakowie. Jeśli jednak potrzebujesz ujęć plenerowych, czy w swoim miejscu pracy to również takie wykonujemy. Dbamy o to, aby każda sesja biznesowa w Krakowie była wymierną odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów. Skontaktuj się z nami a przedyskutujemy twoje oczekiwania i potrzeby związane z profesjonalnymi zdjęciami biznesowymi, przeanalizujemy wspólnie jakie zdjęcia będą spójne z twoją stroną internetową, twoimi mediami społecznościowymi, wizerunkiem i rodzajem biznesu, który reprezentujesz.

Nie ma sztywnych zasad, jak taka sesja ma wyglądać. Inaczej zaplanujemy sesję da makijażystki, inaczej dla prawnika, a jeszcze inaczej dla trenera sportowego. Zapraszamy do naszego profesjonalnego i w pełni wyposażonego studia w Starym Bieżanowie w Krakowie. Jeśli jednak potrzebujesz ujęć plenerowych, czy w swoim miejscu pracy to również takie wykonujemy. Miarą dobrego fotografa dla biznesu jest otwartość i umiejętność dopasowania przekazu do charakteru danej branży, co z pewnością możemy Ci zagwarantować. Zapraszamy do kontaktu!

Czym różni się sesja wizerunkowa od biznesowej?

Sesja wizerunkowa to zdjęcia, które pokazują ciebie w otoczeniu biznesowym, w trakcie wykonywania zadań związanych z twoją branża, lub w Twoim miejscu pracy. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby każda sesja była jedyna w swoim rodzaju i doskonale odzwierciedlała działalność, którą zajmujesz się na co dzień. Zdjęcia wizerunkowe pozwalają wywołać wrażenie autentyczności i zbudować status eksperta w swojej branży wśród odbiorców.

Sesja biznesowa to głównie proste, eleganckie ujęcia na neutralnym tle, bez zbędnych dodatków. Takie fotografie często stanowią pierwszy punkt styku Klienta z Twoją firmą. Fotograf biznesowy w Krakowie sprawi, że ta gorąca linia kontaktu będzie zachęcała do bliższego zapoznania się z Twoimi usługami.

Najczęściej jednak te dwa pojęcia są używane zamiennie, dlatego tak ważne dla nas jest zrobienie badań potrzeb i szczegółowa rozmowa przed sesją, aby upewnić się że spełniamy Wasze potrzeby.

Przykładowe fotografie biznesowe w studio w Krakowie.

Przykładowe fotografie wizerunkowe w studio w Krakowie.

Przykładowe fotografie wizerunkowe w studio w miejscu pracy.

Prosimy o zapoznanie się z oferowanymi pakietami i Regulaminem, w którym możecie znaleźć informacje o tym jak zarezerwować sesję, wybierać ujęcia i po jakim czasie możecie oczekiwać gotowych zdjęć.

CENNIK SESJI BIZNESOWYCH i WIZERUNKOWYCH

PAKIET MINI - 500 zł

  • do 3 stylizacji

  • czas trwania sesji do 1h

  • 5 starannie wyretuszowanych zdjęć w formacie jpeg

  • sesja w studio w Krakowie lub w miejscu pracy / biznesu

  • dodatkowe ujęcie - 50zł

PAKIET STANDARD - 750 zł 

  • do 5 stylizacji

  • czas trwania sesji do 2h

  • 10 starannie wyretuszowanych zdjęć w formacie jpeg

  • sesja w studio w Krakowie lub w miejscu pracy / biznesu

  • dodatkowe ujęcie - 50zł

bottom of page