top of page

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA W KRAKOWIE

Jeśli jesteś mamą, która zastanawia się nad sesją ciążową… to nie zastanawiaj się dłużej….

Ciąża to cudowny i magiczny czas w życiu każdej kobiety, czas niesamowitych zmian, czas oczekiwania. Kobieta przygotowuje się wtedy do najważniejszej roli w swoim życiu i my zachęcamy każdą mamę, aby rozważyła uwiecznienie tych niesamowitych chwil na fotografii. Specjalizujemy się w fotografii ciążowej łączącej niepowtarzalne piękno metamorfozy z towarzyszącą jej radością i pełnym nadziei oczekiwaniem. Pragniemy uchwycić w kadrze niepowtarzalną urodę i wdzięk każdej kobiety w urokliwym, tchnącym spokojem krajobrazie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą sesji zdjęciowej dla pań w ciąży w Krakowie.

Rozważasz sesję zdjęciową w ciąży?

Zdajemy sobie sprawę, że ciąża to nie tylko ten słynny blask, który mają w sobie przyszłe mamy, ale też trudniejsze chwile, chwile zmęczenia i zmian; celem naszych sesji ciążowej jest pokazanie właśnie tego blasku, tej niesamowitej energii, kobiecości. Dokładamy wszelkich starań, aby te sesje były relaksujące i przyjemne dla mamy, a przede wszystkim, żeby wynikiem naszego spotkania, były przepiękne kadry. Z tego powodu na miejsce sesji ciążowej w Krakowie zawsze proponujemy ustronną scenerię, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i zapewnić każdej kobiecie przestrzeń sprzyjającą pełnemu otworzeniu się przed obiektywem.

Kiedy możemy umówić się na sesję?

Termin sesji z brzuszkiem ma duże znaczenie; najlepszy czas to wtedy, kiedy brzuszek jest już okrągły i widoczny, ale nie jest to jeszcze sama końcówka ciąży – zapewne będziesz wtedy zajęta przygotowaniami na przyjście Maleństwa, możesz czuć się bardziej zmęczona. Zazwyczaj 28-34 tydzień ciąży jest idealny na takie spotkanie. Proponujemy zarezerwować sesję wcześniej, aby upewnić się, że mamy dostępny termin, który najbardziej będzie Ci odpowiadał.

Czego mogę oczekiwać na sesji?

Sesje ciążowe z nami to około dwugodzinne spotkanie, możliwe zarówno w naszym studio w Krakowie, jak i w plenerze. W czasie rozmowy (telefonicznej lub personalnej) przed dokonaniem rezerwacji, przedyskutujemy z Tobą jaki styl fotografii Ci najbardziej odpowiada (klasyczna i elegancka, artystyczna, glamour czy sensualna). Do wybranej przez Ciebie sesji, zaproponujemy stylizacje z naszej ciągle powiększającej się garderoby, dodatki i lokalizację (jeśli ma to być spotkanie plenerowe). Doskonale wiemy, że każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego dbamy o to, aby nasze sesje ciążowe w Krakowie były zgodne ze zróżnicowanymi oczekiwaniami przyszłych mam. Oferujemy zjawiskowe, pełne niewypowiedzianej magii spotkania w plenerze. Nieśmiertelna zieleń polskich lasów i łąk oraz rozkołysane morze kwiatów stanowią doskonałe tło dla cudu życia dokonującego się na naszych oczach. Fotografia ciążowa pozwala wybrzmieć kobiecości w przełomowym etapie życia i unaocznić urodę przyszłej mamy. W dniu sesji dołożymy wszelkich starań abyś czuła się najpiękniejsza.

Jak przygotować się na sesję ciążową i co ze sobą zabrać?

Przed sesją brzuszkową warto pomyśleć o profesjonalnym makijażu; dobrze, żeby był on odrobinę mocniejszy niż dzienny (na zdjęciach widać go słabiej), ważna jest również fryzura i zadbane paznokcie (na sesji ciążowej wykonujemy zbliżenia na dłonie a część zdjęć studyjnych robimy „na boso”. Prosimy o zabranie ze sobą kompletu bielizny cielistej oraz czarnej. Dobrze, jeśli jest to bielizna gładka, bez koronek, kokardek itp.

Prosimy o zapoznanie się z oferowanymi pakietami i Regulaminem, w którym możecie znaleźć informacje o tym jak zarezerwować sesję, wybierać ujęcia i po jakim czasie możecie oczekiwać gotowych zdjęć.

PAKIET STANDARD - 850 zł

 • do 3 stylizacji

 • czas trwania sesji do 2h

 • duża garderoba dla przyszłych mam do wyboru

 • 10 starannie wyretuszowanych zdjęć w formacie JPEG

 • 10 odbitek w formacie 23cm x 15cm

 • sesja w studio w Krakowie lub w plenerze

 • dodatkowe ujęcie  60zł

 • wysyłka druków kurierem/do paczkomatu + 20zł

PAKIET MAXI - 1400 zł

 • do 5 stylizacji

 • czas trwania sesji do 3h

 • duża garderoba dla przyszłych mam do wyboru

 • 20 starannie wyretuszowanych zdjęć w formacie JPEG

 • album w formacie 20cm x 20cm

 • 20 odbitek w formacie 23cm x 15cm

 • sesja w studio, w plenerze lub mieszana

 • dodatkowe ujęcie  60zł

 • wysyłka produktów gratis

bottom of page